daži no realizētajiem projektiem

kalendārs - mājiņa

Firma L4 ir viens no vadošajiem inženieru un konsultantu birojiem Latvijā ar 28 gadu pieredzi projektēšanā, būvuzraudzībā un inženierkonsultācijās. Viņu devīze: “Mēs veidojam drošu pamatu rītdienai!”

enivo klientam izstrādāja unikāla galda kalendāra modeli mājas formā. Tas perfekti atbilst klienta devīzei par drošu pamatu, kā arī ir funkcionāli ērti izmantojams ne tikai kā kalendārs, bet arī kā neliela kastīte ikdienā svarīgāko mantu glabāšanai.

ELTORS kalendāri

ELTORS ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas apgaismes tehnikas tirdzniecībā.

enivo kārtējo gadu klientam izstrādā unikālu sienas kalendāra modeli. Tāpat arī grafiskais dizains tiek veidots maksimāli radošs, lai vizuāli uzskatāmi nodotu klienta būtību. Kā parasti, enivo arī sagatavoja tehnisko maketu drukai un nodrošināja kalendāru izgatavošanu. 

VAKS sienas kalendārs

VAKS kalendāri

VAKS, kas ir 100% Latvijas kapitāls, ceļas un krīt par Latvijas laukiem, to attīstību un nākotni, apvienojot Latvijas graudaudzētājus. 

enivo arī šogad izstrādāja radošu grafisko dizainu sienas kalendāriem, iekļaujot tajā UV izlakošanas elementus. Tāpat enivo arī sagatavoja precīzu tehnisko maketu drukai, kā arī nodrošināja kalendāru izgatavošanu. 

RUUKKI kalendāri

Ruukki piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai.

enivo izstrādāja unikālu sienas kalendāra konstrukcijas risinājumu, kas maksimāli precīzi nodod klienta vēlamo vēstījumu kalendāra saņēmējam. Tāpat enivo sagatavoja tehnisko maketu drukai, kā arī nodrošināja šī tehniski sarežģītā sienas kalendāru izgatavošanu.

Satiksmes Ministrijas kalendāru komplekts

Satiksmes ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde transporta un sakaru nozarēs.

enivo izstrādāja grafisko dizainu sienas un galda kalendāriem, kā arī dāvanu maisiņiem pēc klienta iesniegtajām vadlīnijām un materiāliem. Tāpat enivo precīzi sagatavoja tehnisko maketu drukai, kā arī nodrošināja druku atbilstoši klienta iesniegtajai specifikācijai.

Zemgales Plānošanas reģiona kalendāri

Zemgales Plānošanas reģions ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārraudzībā esoša institūcija atvasinātas publiskas personas statusā. 

enivo izstrādāja A3 sienas kalendāra grafisko dizainu pēc klienta iesniegtajām vadlīnijām un materiāliem, kā arī sagatavoja precīzu tehnisko maketu drukai. 

diplomi labākais

diplomi labākais

AS Drogas ir daļa no AS Watson Group, kas ir pasaulē lielākais starptautiskais veselības un skaistumkopšanas preču mazumtirgotājs un pārvalda vairāk nekā 16 000 veikalus ar 12 mazumtirdzniecības zīmoliem 28 tirgos un nodarbina vairāk nekā 130 000 darbinieku visā pasaulē.

enivo izstrādāja grafisko dizainu un tehnisko maketu klienta kārtējai darbinieku apbalvošanas kampaņai.

biznesa gada pārskats

ABSL Latvia nodrošina platformu, kura sniedz iespēju Latvijā izvietotajiem Starptautisko biznesa pakalpojumu un IT centriem sadarboties, dalīties ar zināšanām un kopīgi augt. ABSL Latvia aktīvi iesaista valsts institūcijas, augstskolas un citas puses, lai sasniegtu Latvijas potenciālu kā veiksmīgai lokācijai Starptautisko biznesa pakalpojumu un IT uzņēmumiem.

enivo izstrādāja klienta kārtējā nozares gada pārskata grafisko dizainu un tehnisko maketu.

Google Display baneri

BOLDERĀJA SERVISS jau kopš 1993. gada nodrošina uzņēmumus un iestādes ar kvalitatīvām korpusa mēbelēm birojiem un izglītības iestādēm. 

enivo klienta augstas klases biroja mēbeļu sērijas LINDA kampaņai izstrādāja web banera grafisko dizainu, kā arī adaptēja to 16 dažādos izmēros publicēšanai Google Display reklāmas tīklā.

OILTEH dāvanu komplekts

VA MOTORS ir auto eļļu un smērvielu kompānija, kas Latvijas tirgū ieņem vienu no vadošajām vietām un veic dažāda veida eļļu, smērvielu un tehnisko šķidrumu piegādes plašam vajadzību lokam gan juridiskām, gan fiziskām personām

enivo izstrādāja dizainu un nodrošināja ražošanu klienta korporatīvo dāvanu komplektam, kas sastāvēja no vairāku veidu blociņiem un galda kalendāra. Šis komplekts tika pasniegts firmas stilā ieturētā dāvanu maisiņā.

AIBE sporta spēles

AIBE, lielākā mazumtirgotāju apvienība Baltijas valstīs, kas apvieno vairāk nekā 1400 veikalu Latvijā un Lietuvā.

enivo izstrādāja dizainu dažādiem reklāmas materiāliem priekš klienta sporta spēlēm (https://aibe.lv/jaunumi/aizvadits-aibe-vasaras-festivals-2023/) kā arī nodrošināja to ražošanu un piegādi.

interaktīvā infografika

Akadēmiskās informācijas centrs (AIC) ir nodibinājums, kuru 1994. gadā nodibināja Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts. AIC ar valsts deleģējumu īsteno vairākas funkcijas, kā arī koordinē un piedalās dažādos projektos.

enivo klientam izstrādāja interaktīvu Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras infografiku visme.co platformā (https://my.visme.co/view/dm93k9e7-latvijas-kvalifikciju-ietvarstruktra-lki-infografika, ieskaitot dizainu). Šo infografiku klients pēc tam integrēja arī mājaslapās:

darba drošības video

YIT ir Somijas lielākais un viens no nozīmīgākajiem Ziemeļeiropas reģiona būvniecības uzņēmumiem un pilsētvides attīstītājiem. Jau 110 gadus mēs saviem klientiem radām labāku dzīves vidi, nākotnes prasībām atbilstošas sabiedriskās un komerciālās ēkas, kā arī infrastruktūru vienmērīgākai uzņēmumu un sabiedrības plūsmai. 

enivo klientam izstrādāja darba drošības video, tai skaitā:

 • storyboard 
 • filmēšana ar kamerām un dronu
 • balss ierunāšana un apstrāde
 • animāciju izveide
 • video apstrāde un montāža

izstādes stenda dizains

Netaman Repair Group misija ir ietaupīt klienta laiku, vienlaikus saglabājot augstu kvalitāti un nodrošinot atbilstību drošības prasībām. Mēs saprotam izaicinājumus, ar kuriem saskaras kuģu īpašnieki, un mums ir liela pieredze, plašas tehnoloģijas un vairāk nekā pietiekami kvalificēts personāls, lai ar maksimālu efektivitāti īstenotu jebkuras grūtības projektus.

enivo klientam izstrādāja stenda dizainu, tehnisko maketu Dānijas izstādei, kā arī sagatavoja to drukai.  

ZOOM tiešraide

enivo nodrošināja klienta organizētās tiešraides filmēšanu un straumēšanu ZOOM platformā:

 • tehniskais nodrošinājums – datortehnika, kameras, audio un gaismas
 • tehnisko slaidu grafiskā dizaina izstrāde 
 • studijas un telpu iekārtojums, tai skaitā mēbeles
 • tiešraides straumēšana, uzraudzība un tehniskais atbalsts dalībniekiem un skatītājiem
 • tiešraides, paneļdiskusijas un produktu prezentācijas ierakstu apstrāde – montāža, animāciju izveide, kadru pārejas u.tml.

brošūras Rail Baltica

Satiksmes ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde transporta un sakaru nozarēs.

enivo izstrādāja Rail Baltica brošūras grafisko dizainu pēc klienta iesniegtajām vadlīnijām un materiāliem, kā arī sagatavoja tehnisko maketu drukai. Tāpat enivo nodrošināja brošūru druku atbilstoši klienta iesniegtajai specifikācijai.

senioru dienu plakāti

Farma Balt Aptiekas ir daļa no Aptieku Alianses mārketinga programmas, kura nodrošina aptiekas klientiem izdevīgus piedāvājumus. Programmas ietvaros īpašas atlaides tiek piedāvātas senioriem.

enivo klientam izstrādāja senioru dienu kampaņas plakātu dizainu, kā arī sagatavoja to drukai.

aibe akciju avīzes

AIBE, lielākā mazumtirgotāju apvienība Baltijas valstīs, kas apvieno vairāk nekā 1400 veikalu Latvijā un Lietuvā.

enivo klientam regulāri (katru mēnesi) izstrādā akcijas avīzes maketu, kā arī sagatavo to drukai.

 

LAAA dāvanu komplekts

Biedrības “Latvijas Aitu audzētāju asociācija” (LAAA) mērķis ir radīt labvēlīgu vidi aitu audzēšanai, un attīstīt aitkopību kā peļņu nesošu ilgtermiņa nozari, kas ļauj saimniekot videi draudzīgi un uzlabot dzīves kvalitāti.

enivo klientam regulāri izstrādā dažādus reklāmas un informatīvos materiālus, kā arī korporatīvos kalendārus. To dizains un tehniskais izpildījums katru gadu ir pilnībā individuāls. 

 

Spirits & Wine audio reklāma

Spirits & Wine jau no dibināšanas sākuma uzstādīja mērķi – piedāvāt klientiem plašāko klāstu ar labākās kvalitātes, populārāko zīmolu dzērieniem par zemāko cenu.

enivo nodrošināja reklāmas kampaņas “TRAKAIS TRĪSDIENNIEKS” audio reklāmas izveidi (pēc iepriekš sagatavota teksta) rekordīsā laikā – gan latviešu, gan krievu valodās.

 

BluOr Bank reklāmas baneris

BluOr Bank 2001. gadā izveidoja četri Latvijas uzņēmēji – cilvēki, kuri gadiem ilgi bija nodarbojušies ar biznesu. Strādājot starptautiskajā tirdzniecībā, loģistikā un jūras kravu pārvadājumos, viņi lika pamatus bankai, kas efektīvi risinātu tieši šādu klientu – enerģisku un talantīgu uzņēmēju – uzdevumus.

enivo nodrošināja projekta realizāciju no sākuma līdz beigām:

 • veica dizaina saskaņošanu
 • nokārtoja nepieciešamās atļaujas
 • saražoja sieta tipa baneri
 • veica montāžu uz sastatnēm. 

enivo bloga video rullītis

enivo izstrādāja, iekustināja un pievienoja fona mūziku video rullītis, kas ir papildinājums izglītojošam bloga ierakstam – vektors vai rastrs?

individuālas klades

enivo izgatavo pilnībā individuālas klades cietajos un mīkstajos vākos, ievērojot visas klienta vēlmes, prasības, korporatīvo identitāti un zīmola vadlīnijas.

FREIMANS ražotnes video

Freimans ir Latvijā vadošais koka kopņu ražotājs, kurš Raita Freimaņa vadībā tirgū darbojas jau vairāk nekā 15 gadu.

enivo nofilmēja klienta ražošanas telpas un procesus ar rokas kameru un dronu, kā arī izveidoja video sākuma un beigu animācijas vairākās valodās.

Google Display baneri

BOLDERĀJA SERVISS jau kopš 1993. gada nodrošina uzņēmumus un iestādes ar kvalitatīvām korpusa mēbelēm birojiem un izglītības iestādēm. 

enivo klienta 30 gadu jubilejas kampaņai izstrādāja web banera grafisko dizainu, kā arī adaptēja to 16 dažādos izmēros publicēšanai Google Display reklāmas tīklā.

Republic of Latvia Sustainability Bond Allocation and Impact Report

Valsts kase ir Finanšu ministrijas pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Valsts kases darbības virsmērķis ir droša un efektīva valsts finanšu pārvaldība sabiedrības interesēs. 

enivo izstrādāja Latvijas Republikas Ilgtspējas obligāciju sadales un ietekmes ziņojumu 2023. gadam angļu valodā. Grafiskais dizains tika veidots, ievērojot visas klienta vēlmes, zīmola vadlīnijas un iepirkuma tehniskās prasības.

diskusijas filmēšana

enivo nodrošināja Dr. Antras Beķeres un Dr. Elīnas Vilkārses diskusijas filmēšanu:

 • tehniskais nodrošinājums – datortehnika, kameras, audio un gaismas
 • enivo studijas iekārtojums
 • tehniskais atbalsts
 • diskusijas ieraksta apstrāde – montāža, animāciju izveide, kadru pārejas u.tml.

ZOOM tiešraide

enivo nodrošināja klienta organizētās tiešraides filmēšanu un straumēšanu ZOOM platformā:

 • tehniskais nodrošinājums – datortehnika, kameras, audio un gaismas
 • reģistrācijas formas un dalībnieku eksāmena lapas dizaina izstrāde un programmēšana
 • tehnisko slaidu grafiskā dizaina izstrāde 
 • studijas un telpu iekārtojums, tai skaitā mēbeles
 • tiešraides straumēšana, uzraudzība un tehniskais atbalsts dalībniekiem un skatītājiem
 • tiešraides, paneļdiskusijas un produktu prezentācijas ierakstu apstrāde – montāža, animāciju izveide, kadru pārejas u.tml.

KSENUKAI pop-up stends

KSENUKAI veikali specializējas būvniecības, dārza, mājas, saimniecības preču, darba rīku un iekārtu tirdzniecībā. KSENUKAI preču klāstā sev nepieciešamo atradīs gan būvniecības nozares profesionāļi, gan ikviens kārtīgs mājas saimnieks. 

enivo izstrādāja pop-up stenda un galdiņa dizainu un tehnisko maketu gan pēc klienta vadlīnijām, gan stenda tehniskajām īpatnībām. Tāpat enivo nodrošināja stenda un galdiņa izgatavošanu un piegādi. 

FREIMANS klienta intervija

Freimans ir Latvijā vadošais koka kopņu ražotājs, kurš Raita Freimaņa vadībā tirgū darbojas jau vairāk nekā 15 gadu.

enivo nofilmēja klienta interviju (klients no Francijas) un pieredzi par Freimans uzņēmumu un tā projektēto un uzstādīto koka kopņu konstrukciju pēc klienta pasūtījuma. 

TicoVac reklāma

TicoVac ir vakcīna, ko lieto aizsardzībai pret infekcijas slimību, ko izraisa Ērču encefalīta (ĒE) vīruss. 

enivo veica klienta izstrādāto reklāmas rullīšanu adaptāciju (reklāmas transkripcija, tulkošana, ierunāšana, montāža) latviešu valodā.

BluOr Bank aploksnes

BluOr Bank 2001. gadā izveidoja četri Latvijas uzņēmēji – cilvēki, kuri gadiem ilgi bija nodarbojušies ar biznesu. Strādājot starptautiskajā tirdzniecībā, loģistikā un jūras kravu pārvadājumos, viņi lika pamatus bankai, kas efektīvi risinātu tieši šādu klientu – enerģisku un talantīgu uzņēmēju – uzdevumus.

enivo periodiski izgatavo klientam individuālas kredītkaršu un debetkaršu aploksnes no elektrozila dizaina papīra, tādā veidā atspoguļojot gan klienta enerģiskumu, gan spēju būt soli priekšā konkurentiem. 

dāvanu maisiņi NEOKLASIKA

Neoklasika ir godalgots luksusa interjera arhitektūras uzņēmums, kas specializējas dzīvojamo telpu, mazumtirdzniecības un viesmīlības projektēšanā. Jau vairāk nekā divdesmit gadus mūsu aizraušanās ir radīt mūžīgu dizainu, kura pamatā ir cieņa pret klasiskajiem stiliem un pieķeršanās mūsdienu dizaina tendencēm.

enivo izgatavoja klientam ekskluzīvus dāvanu maisiņus. Tie tika ražoti no melna dizaina kartona, iespiežot logotipu un kontaktinformāciju ar sudraba foliju.  

RD Electronics dāvanu kartes

RD Electronics – sadzīves tehnikas un elektronikas pārdošanas līderis Latvijā.

enivo periodiski izgatavo klientam dāvanu kartes. Ar ko šīs kartes ir īpašas:

 • tās tiek izgatavotas ļoti īsos termiņos
 • tās tiek individuāli numurētas
 • tām ir samtainā lamināta pārklājums
 • tās tiek drukātas uz kartona

dakteres Milleres lekcija

Dr. Inese Millere, ir apkopojusi savas zināšanas un pieredzi par medicīnu, apzinātībā balstītu paradumu maiņu, neirobioloģiju, meditācijām un stresa pārvaldību un izveidojusi “KĀ NEAPĒST STRESU” – zinātniski pamatotu, visaptverošu holistisku pieeju veselīgas ēšanas paradumu veidošanai sievietēm pusmūžā.

enivo nofilmēja dakteres Ineses Milleres lekciju: “Kā palīdzēt organismam un prātam – apzinātas ēšanas risinājumi”. Filmēšana tika veikta enivo studijas telpās. Pēc filmēšanas video tika apstrādāts, padarot to viegli uztveramu un saprotamu. 

Dudiņdārzs reklāma

Dudiņdārzs ir privātais bērnudārzs radošiem, aktīviem un zinātkāriem bērniem.

enivo izstrādāja un iekustināja animētu video reklāmu. Šeit vari apskatīties, kā reklāma izskatās dzīvē, uz Visual Media vides ekrāna.

Cēsu alus galda kalendārs

Cēsu alus ir Latvijā lielākā ražojošā alus darītava. Modernā alus darītavā top alus, sidrs, alkoholiskie kokteiļi, dažādi bezalkoholiskie dzērieni.

enivo periodiski izgatavo klientam korporatīvos galda kalendārus un dāvanu maisiņus. Kā papildu odziņa šiem kalendāriem, neskaitot profesionālas fotogrāfijas no klienta, ir zelta pantoņa izmantošana drukā. 

SODRA dāvanu komplekts

SODRA uzņēmumu grupa ir viens no lielākajiem meža apsaimniekotājiem Latvijā, kas darbojas pēc tiem pašiem principiem, kā tās mātes kompānija Zviedrijā.

enivo klientam izgatavoja Ziemassvētku dāvanu komplektu. Tas sastāvēja no:

 • individuāli izgatavotiem ādas vākiem priekš spirāļota plānotāja
 • individuāla dizaina eko tipa sienas kalendāra, kas tika drukāts uz dabīga papīra Munken Pure 
 • Parker metāla pildspalvas ar logotipa gravējumu

Techvitas robotikas produkta video

Techvitas galvenie darbības virzieni ir: tehniskās konsultācijas, ražošanas iekārtu un to daļu piegāde un montāža. 

enivo safilmēja, samontēja un ieskaņoja robotikas produkta video.

MS Teams tiešraide

enivo nodrošināja klienta organizētās tiešraides filmēšanu un straumēšanu MS Teams platformā:

 • tehniskais nodrošinājums – datortehnika, kameras, audio un gaismas
 • skatuves un telpu iekārtojums
 • tiešraides straumēšana, uzraudzība un tehniskais atbalsts
 • tiešraides un paneļdiskusijas ierakstu apstrāde – montāža, animāciju izveide, kadru pārejas u.tml.

bērnu slimnīcas fonda galda kalendārs

Bērnu slimnīcas fonds rūpējas par bērnu veselību, piesaistot sabiedrības palīdzību. Fonds ir uzticams sadarbības partneris bērniem, viņu vecākiem, valstij, ārstniecības personālam un sabiedrībai.

enivo atbalstīja Bērnu slimnīcas fondu, izstrādājot un saražojot 2023. gada galda kalendārus ar tematiskajiem bērnu zīmējumiem. Nedaudz vairāk par šo projekti vari izlasīt Bērnu slimnīcas fonda Instagram un Facebook ierakstos. 

IUB metodiskais materiāls

Iepirkumu uzraudzības birojs ir Finanšu ministrijas padotības iestāde, kuras darbības mērķis ir valsts pārvaldes funkciju īstenošana iepirkuma procedūru uzraudzībā.

enivo, iepirkuma ietvaros, izstrādāja IUB metodiskā materiāla grafisko dizainu un tehnisko maketu dažādiem produktiem:

 • A4 izmēra likuma skaidrojums, 70 lpp
 • PowerPoint prezentācijas sagatave
 • fona attēli Zoom, MS Teams u.c. platformām

valsts parāda infografiks

Valsts kase ir Finanšu ministrijas pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Valsts kases darbības virsmērķis ir droša un efektīva valsts finanšu pārvaldība sabiedrības interesēs. 

enivo izstrādāja, latviešu un angļu valodā, valsts parāda vadības pārskata infografiku 2022. gadam. Grafiskais dizains tika veidots, ievērojot visas klienta vēlmes un iepirkuma tehniskās prasības:

 • viegli salasāms dizains, kas izstrādāts klienta korporatīvajās krāsās
 • pielāgots apskatei mobilajās ierīcēs
 • veidots vektorgrafikā (mazs faila izmērs), lai to būtu iespējams ērti nosūtīt kā e-pasta pielikumu

AMSERV atstarojošās polimēra uzlīmes

Amserv Grupa – viens no lielākajiem automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmumiem Baltijā, dibināts 1992. gadā. Amserv nodarbojas ar jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību, apkopi, remontu un auto daļu pārdošanu. 

enivo periodiski klientam izgatavo uzlīmes, kas tiek līmētas uz tā tirgotajām automašīnām. Šīs uzlīmes ir īpašas, jo paredzētas maksimālai noturībai:

 • tiek drukātas uz speciālas atstarojošās līmplēves
 • tiek drukātas pantoņos sietspiedē
 • tiek pārklātas ar speciālu 3D polimēru

koka kastīte - konteiners

Penta Maritime Agencies ir dibināta 1998. gadā. Penta darbojas kā COSCO – liela un daudzveidīga uzņēmumu grupa, kas sniedz pakalpojumus konteineru pārvadājumos, beramkravu un ģenerālkravu pārvadājumos – aģents.

enivo izgatavoja tehniski unikālas dāvanu kastītes no beicēta finiera. Šo kastīšu izstrādē par pamatu tika ņemts klienta plastmasas kastītes paraugs. Klients vēlējās saglabāt dāvanu kastītes ideju, bet izgatavot tās no eko materiāla. enivo izstrādāja konstrukciju un veiksmīgi realizēja šo projektu. 

Pipelife vizītkartes

Pipelife ir viens no pasaules vadošajiem plastmasas cauruļvadu sistēmu ražotājiem. 

enivo izgatavoja tehniski unikālas un ekskluzīvas vizītkartes. Tās tika ražotas no vairākiem, kopā salīmētiem, dažādas krāsas dizaina papīriem. Druka tika veikta sietspiedē, izmantojot precīzus pantoņus pēc klienta vadlīnijām un reljefā izlakojot svarīgākos elementus.   

FREIMANS koka kopņu jumta video atsauksme

Freimans ir Latvijā vadošais koka kopņu ražotājs, kurš Raita Freimaņa vadībā tirgū darbojas jau vairāk nekā 15 gadu.

enivo nofilmēja klienta stāstu (klients no Limbažiem ir apņēmies paša spēkiem uzcelt ģimenes māju) un pieredzi par Freimans uzņēmumu un tā projektēto un uzstādīto koka kopņu konstrukciju pēc klienta pasūtījuma. 

RUUKKI burgeru kampaņa

Ruukki piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai.

enivo izstrādāja hamburgera kampaņas digitālos materiālus – reklāmas video, web banerus, reklāmu sociālajiem tīkliem un ziņu portāliem, radio reklāmu. Tāpat arī regulāri izstrādājam dažādus materiālus citām mārketinga aktivitātēm.

 

SAMSUNG reklāmas dizains

Pateicoties panākumiem elektronikas nozarē, Samsung ir starptautiski atzīts līderis tehnoloģiju jomā un viens no desmit vadošajiem zīmoliem pasaulē.

enivo nodrošināja divu SAMSUNG kampaņu grafiskā dizaina un maketu izstrādi veikalu noformējumiem un online reklāmai. 

Techvitas robotikas produkta video

Techvitas galvenie darbības virzieni ir: tehniskās konsultācijas, ražošanas iekārtu un to daļu piegāde un montāža. 

enivo safilmēja, samontēja un ieskaņoja robotikas produkta video.

Magne B6 reklāma

Magne B6 paredzēts konstatēta, izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai.

enivo veica klienta izstrādātās reklāmas rullīšana adaptāciju (reklāmas transkripcija, tulkošana, ierunāšana, montāža) latviešu, lietuviešu, igauņu un krievu valodās

ESSENTIALE reklāma

Essentiale forte N lieto, lai mazinātu simptomus, kas saistīti ar toksisku vai uztura izraisītu aknu bojājumu un hepatītu, piemēram, ēstgribas zudumu, spiediena sajūtu labajā paribē.

enivo veica klienta izstrādātās reklāmas rullīšana adaptāciju (reklāmas transkripcija, tulkošana, ierunāšana, montāža) latviešu, lietuviešu, igauņu un krievu valodās

VELUX produktu katalogi

Velux kompānijas pamatā ir koncepcija par apdzīvojamiem bēniņiem, svaigu gaisu un pietiekošu daudzumu dabiskās dienas gaismas.

enivo regulāri izstrādā tehniskos maketus dažādu produktu katalogiem visām trīs Baltijas valstīm, kā arī nodrošina to ražošanu un piegādi. Tāpat arī regulāri izstrādājam dažādus citus digitālos un drukas materiālus.  

Bayer video ielūgums

Bayer AG ir Vācijas daudznacionāls farmācijas un biotehnoloģiju uzņēmums un viens no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē.

enivo izstrādāja, iekustināja un iemontēja klienta iesniegto audio celiņu video ielūgumam Baltijas valstu pasākumam – Under the North Star.

FREIMANS korporatīvās vadlīnijas

Freimans ir vadošais koka kopņu uzņēmums Latvijā, kas šajā nozarē darbojas jau 15 gadus Raita Freimaņa vadībā.

enivo izstrādāja uzņēmuma zīmola vizuālo identitāti. Papildu tika izstrādāts grafiskais dizains un tehniskais makets dažādai ofisa poligrāfijai, kā arī produktu katalogiem. 

LNTK video ielūgums

LNTK (Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju Kooperācija) ietilpst lielākajā neatkarīgo tirgotāju apvienībā Baltijas valstīs, kas kopumā pārvalda vairāk kā 1340 veikalus ar kopējo apgrozījumu virs 410 miljoni eiro.

enivo izstrādāja, iekustināja un ieskaņoja video ielūgumu Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju Kooperācijas (AIBE) 20 gadu jubilejas ballei.

Sirds aptiekas avīze

SirdsAptieka ir neatkarīgo Latvijas aptieku apvienība. Saviem apmeklētājiem tās vienmēr piedāvā īpašus, aktuālus un izdevīgus ikmēneša piedāvājumus, kā arī plašu farmaceitisko papildpakalpojumu klāstu. 

enivo katru mēnesi izstrādā avīzes maketu un nodrošina tās ražošanu un piegādi uz galveno izplatīšanas noliktavu.  

veselības avīzes

enivo, sadarbībā ar atbilstošo biedrību, izdeva bezmaksas pacientiem domātas avīzes:

 • Kaulu Veselība – sadarbībā ar Latvijas Osteoporozes un kaulu metabolo slimību asociāciju (LOKMSA) 
 • Diabēts un Veselība – sadarbībā ar Latvijas diabēta asociāciju
 • Sirds un Veselība – sadarbībā ar pacientu biedrību “ParSirdi.lv”
 • Nieres un Veselība – sadarbībā ar Latvijas nefrologu asociāciju

Baltic Loop zīmola vadlīnijas

BALTIC LOOP koncentrējas uz risinājumiem, kas uzlabo un izlīdzina gan cilvēku, gan preču transporta plūsmas trīs izvēlētos koridoros, kas virzās Rietumu-Austrumu virzienā

enivo izstrādāja projekta logotipu, kā arī zīmola vizuālo identitāti angļu valodā.  

enivo video infografika

enivo izstrādāja, iekustināja un ieskaņoja video infografiku bloga ierakstam – 7 video satura trendi 2022. gadā.

Borealis tūrisma katalogi

Via Hansa & Borealis ir vadošais reģionālais tūrisma operators, galamērķu pārvaldības uzņēmums un viesmīlības pakalpojumu sniedzējs Ziemeļeiropā un ārpus tās.

enivo vairākus gadus (līdz pandēmijai) izstrādāja tehniskos maketus ceļojumu katalogiem spāņu, portugāļu un angļu valodās, kā arī nodrošināja to ražošanu un piegādi. Tāpat arī izstrādājām izstāžu stenda, kā arī citu produktu grafisko dizainu. 

loterijas organizēšana

enivo nodrošināja klientam produktu loterijas norisi, kurā ietilpa:

 • loterijas kampaņas materiālu grafiskā dizaina izstrāde
 • visu juridisko formalitāšu kārtošana ar Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju
 • valsts nodevu apmaksa
 • balvu sagāde, galvenā balva iPhone 13 Pro Gold 256GB
 • izlozes veikšana atbilstoši LR normatīvajiem aktiem
 • balvu nodošana laimētājiem 

METĀLU SERVISS korporatīvais stils

Metālu serviss ir jauna, dinamiska Latvijas kompānija, kas strādā metālapstrādes tirgū no 2002.gada.

enivo izstrādāja zīmola stilu, ievirzot nostādnes materiālu izstrādē, imidža attēlu izvēlē un to konceptuālā pielietošanā.

JCDecaux video stenda animācija

JCDecaux digitālie ekrāni ir izvietoti lokācijās ar intensīvu plūsmu, kur tie redzami visu dienu gan pilsētas iedzīvotājiem, gan arī tūristiem, nodrošinot reklāmas ziņojuma redzamību gājējiem un autobraucējiem.

enivo izstrādāja grafisko dizainu un reāllaika, uz datiem balstītas animācijas vairākām reklāmas kampaņām.

Rietumu banka galda kalendārs

Rietumu banka ir viena no lielākajām un veiksmīgākajām bankām Baltijā.

enivo nodrošināja Rietumu bankas 2018. gada kalendāru ražošanu, tai skaitā dažādas ekskluzīvas pēcapstrādes:

 • Soft Touch lamināts
 • Reljefa fragmentārā UV laka
 • Karstspiede ar zilu un sudraba foliju

Tirāža: 2000 gab.

Agrolats individuālie plānotāji

AGROLATS GRUPA šodien apvieno uzņēmumus ar vienādu izpratni, vērtībām un pieeju biznesa attīstībai, kā arī mērķi veidot ilgtspējīgu, savstarpēji atbalstošu uzņēmējdarbības vidi Latvijā un sniegt savu ieguldījumu kopējā tautsaimniecības attīstībā.

enivo klientam izgatavoja pilnībā individuālus plānotājus A5 un A4 izmēros. Ar ko šis projekts ir īpašs:

 • vāki tika izgatavoti no divu krāsu pārstrādātas ādas
 • iekšlapas tika drukātas 2 pantoņos, uz īpaši baltā, pulētā papīra 4CC
 • vākus iespējams lietot vairākus gadus, mainot tikai iekšlapas

RPIVA jubilejas grāmata

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) ir Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esoša, valsts dibināta Latvijas augstskola. 

enivo nodrošināja jubilejas grāmatas “RPIVA 20 GADI” izgatavošanu:

 • 170 x 240 mm izmērā
 • 86 lpp + vāki
 • cietais sējums ar grāmatzīmi
 • pilnkrāsu iekšlapu druka ar matētu aizsarglaku
 • pilnkrāsu vāka druka ar matētu laminātu

Ventbunkers dāvanu kastītes

AS „Ventbunkers” ir viens no vadošiem naftas produktu pārkraušanas termināliem Ventspils ostā, ar kopējo pārkraušanas jaudu 7 milj. tonnu gadā.

enivo nodrošināja ekskluzīvu stingrā kartona Ziemassvētku dāvanu kastīšu izgatavošanu vairākos izmēros. Uz kastītēm tika iespiests logotips ar zelta foliju. 

RUUKKI blociņš - mājiņa

Ruukki piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai.

enivo izgatavoja individuālu pierakstu blociņu mājiņas konstrukcijas formā. Šī blociņa kā reklāmas materiāla uzdevums bija atspoguļot klienta piedāvāto produkciju, ar mērķi veicināt zīmola atpazīstamību.

Tirāža: 300 gab.

PORSCHE ROADSHOW `13

Porsche AG ir veiksmīgākais sporta automašīnu ražotājs pasaulē. Ekskluzivitāte un sociālā atzinība, inovācijas un tradīcijas, veiktspēja un ikdienas lietojamība, dizains un funkcionalitāte – šīs ir Porsche zīmola vērtības. 

enivo izstrādāja trases noformējuma materiālus PORSCHE ROADSHOW 2013, kas norisinājās sporta kompleksā “333”. Projektā ietilpa:

 • grafiskais dizains un vizualizācija trases noformējumam pēc PORSCHE vadlīnijām
 • trases noformējuma materiālu ražošana, montāža un demontāža

Nakts Mēbeles produktu katalogs

Nakts Mēbeles ir mēbeļu un matraču ražošanas uzņēmums Latvijā, kurš darbojas ar noteiktu moto: RADĪT, ATTĪSTĪTIES UN NEKAD NEAPSTĀTIES!

enivo saražoja klienta produktu katalogu – gan iekšlapas, gan pašus vākus. Ar ko šis projekts ir īpašs?

 • kataloga vāki ir ar apaļiem stūriem un atvērtu konstrukciju
 • kataloga vāku aizmugurē tika drukāts zelta pantonis, kā arī izmantots samtainā lamināta pārklājums
 • kataloga iekšlapas bija dažādu izmēru – ar un bez locījumiem

airBaltic ādas reģistra vāki

airBaltic jeb AS Air Baltic Corporation ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kuras galvenā bāzes lidosta atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. airBaltic apvieno tradicionālo, kā arī zemo izmaksu aviokompāniju biznesa modeļus. 

enivo periodiski nodrošina individuālu reģistra vāku izgatavošanu, kas ir paredzēti lietošanai airBaltic lidmašīnās, tehnisko ierakstu precīzai arhivēšanai. Šie vāki: 

 • tiek izgatavoti no īstās ādas, lai nodrošinātu maksimālu ilgmūžību
 • uz vākiem tiek reljefā iespiests logotips
 • aizveramajai klapei tiek izmantots speciāls mēbeļu mehānisms
 • vāku iekšpusē tiek iemontēts 4 apaļo gredzenu mehānisms

SIEMENS reklāmas baneris

Siemens AG ir Vācijas multinacionāls konglomerāta uzņēmums, kura vadība atrodas Minhenē, Vācijā. Šis ir lielākais Eiropā bāzētais elektronikas un elektrotehnikas uzņēmums

enivo nodrošināja reklāmas banera izgatavošanu Siemens birojam Mārupē. Projekts sastāvēja no:

 • grafiskā dizaina un maketa izstrāde pēc klienta vadlīnijām
 • projekta saskaņošana Rīgas pilsētas Būvvaldē
 • metāla rāmja konstruēšana un montāža uz Siemens biroja ēkas sienas
 • PVC banera druka uz sieta banerauduma (vējaina vide)

Daugavpils Universitātes jubilejas grāmata

Daugavpils Universitāte (saīsināti DU) ir augstākās izglītības iestāde Latvijā, vienīgā universitāte Latgalē.

enivo nodrošināja jubilejas grāmatas “Daugavpils Universitātei 90” izgatavošanu:

 • A4 (210 x 297 mm) izmērā
 • 96 lpp + vāki
 • cietais sējums ar grāmatzīmi
 • pilnkrāsu iekšlapu druka ar matētu aizsarglaku
 • pilnkrāsu vāka druka ar matētu laminātu un fragmentāro UV lakošanu

SALONLINE produktu katalogs

SALON LINE ir pasaulē populārāko profesionālās skaistumkopšanas nozares zīmolu kosmētiku, aksesuāru, elektroierīču un aprīkojuma apgādes un tirdzniecības līderis Baltijā.

enivo piegādāja SALON LINE produktu katalogus klientam tikai 2 mēnešu laikā. Šajā apjomīgajā projektā enivo nodrošināja:

 • grafisko dizainu pēc SALON LINE parauga
 • tehnisko maketēšanu 326 lpp
 • 684 dažādu produktu fotografēšanu
 • 1000 katalogu druku un piegādi

klientu atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.