daži no projektiem

Klients: BAYER

Bayer AG ir Vācijas daudznacionāls farmācijas un biotehnoloģiju uzņēmums un viens no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē.

enivo izstrādāja, iekustināja un ieskaņoja video ielūgumu priekš Baltijas valstu pasākuma – Under the North Star. Šo video ir iespējams apskatīties šeit  

Klients: BALTIC LOOP

BALTIC LOOP koncentrējas uz risinājumiem, kas uzlabo un izlīdzina gan cilvēku, gan preču transporta plūsmas trīs izvēlētos koridoros, kas virzās Rietumu-Austrumu virzienā

enivo izstrādāja projekta logotipu, kā arī zīmola vizuālo identitāti angļu valodā.  

Klients: BOREALIS

Via Hansa & Borealis ir vadošais reģionālais tūrisma operators, galamērķu pārvaldības uzņēmums un viesmīlības pakalpojumu sniedzējs Ziemeļeiropā un ārpus tās.

enivo vairākus gadus (līdz pandēmijai) izstrādāja tehniskos maketus ceļojumu katalogiem spāņu, portugāļu un angļu valodās, kā arī nodrošināja to ražošanu un piegādi. Tāpat arī izstrādājām izstāžu stenda, kā arī citu produktu grafisko dizainu. 

Klients: FREIMANS

Freimans ir vadošais koka kopņu uzņēmums Latvijā, kas šajā nozarē darbojas jau 15 gadus Raita Freimaņa vadībā.

enivo izstrādāja uzņēmuma zīmola vizuālo identitāti. Papildu tika izstrādāts grafiskais dizains un tehniskais makets dažādai ofisa poligrāfijai, kā arī produktu katalogiem. 

Klients: METĀLU SERVISS

Metālu serviss ir jauna, dinamiska Latvijas kompānija, kas strādā metālapstrādes tirgū no 2002.gada.

enivo izstrādāja zīmola stilu, ievirzot nostādnes materiālu izstrādē, imidža attēlu izvēlē un to konceptuālā pielietošanā.

Klients: RUUKKI

Ruukki piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai.

enivo izstrādāja hamburgera kampaņas digitālos materiālus – reklāmas video, web baneri, reklāmas sociālajiem tīkliem un ziņu portāliem. Tāpat arī regulāri izstrādājam dažādus materiālus citām mārketinga aktivitātēm.

Klients: VELUX

Velux kompānijas pamatā ir koncepcija par apdzīvojamiem bēniņiem, svaigu gaisu un pietiekošu daudzumu dabiskās dienas gaismas.

enivo regulāri izstrādā tehniskos maketus dažādu produktu katalogiem visām trīs Baltijas valstīm, kā arī nodrošina to ražošanu un piegādi. Tāpat arī regulāri izstrādājam dažādus citus digitālos un drukas materiālus.  

klientu atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.