vērtības

enivo vērtības ir mūsu stūrakmens, mēs par tām stāvam un krītam. Tās palīdz ne tikai uzturēt nemainīgu virzienu, bet arī veido noturīgas attiecības ar kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem. Nedaudz pārfrāzējot populāru teicienu – ja mēs ikdienā nepieturēsimies pie savām vērtībām, mēs nolieksimies mazākā šķēršļa priekšā.

Mūsu profesionālās vērtības ir attīstījušās līdz ar mums pašiem. Varētu pat teikt, ka tās ir nākušas klāt, jo iepriekšējās vērtībās – kvalitāte, ātrums, attīstība – nekur nav pazudušas. Tagad papildu tām esam arī drosmīgi, dinamiski un radoši.

Mūsu sociālās vērtības ir stabilas un nemainīgas. Tās mums palīdz gan būt caurspīdīgiem attiecībā pret klientiem, sadarbības partneriem un valsti, gan arī saglabāt cilvēcību ikdienas straujajā ritmā.  

profesionālās vērtības

Drosmīgi

Mēs esam drosmīgi, jo konstanti kāpjam ārā no savas komforta zonas. Mēs vēlamies nemainīgi attīstīties un visu laiku meklējam veidus, kā to izdarīt. Nepārtraukti pilnveidojam savas kompetences un uzņemamies aizvien jaunākus izaicinājumus. Esam drosmīgi atrast un piedāvāt klientiem risinājumus, kas var palīdzēt vislabāk, pat ja tie mēdz būt nestandarta.   

Dinamiski

Mēs esam dinamiski, jo turam līdzi straujajam dzīves tempam un klientu prasībām. Darbs vienmēr ir saspringts un īsi termiņi ir ikdiena. Bet tas mūs nebiedē, jo darbs nekad nav garlaicīgs un nav divu vienādu projektu. Mūsu ikdiena ir dinamiska, jo katrs klients un katrs projekts ir unikāls, neatkārtojams, dinamisks. Ir milzīgs gandarījums redzēt realizētos rezultātus.

Radoši

Radošums – tā ir mūsu ikdiena. Tie nav tikai dizaineri, bet arī visi pārējie cilvēki, kas ir iesaistīti projektā. Radošums nav tikai mākslinieciskā domāšana, vīzija un realizācija, bet gan pilnībā viss darba process. Katru lietu, katru elementu ir iespējams darīt radoši, kas visu procesu padara interesantāku. Tas arī ļauj katram cilvēkam dod savu papildu ieguldījumu, ļaujot izpausties tajā, kas tam padodas vislabāk.

sociālās vērtības

Ģimene

Mēs esam par veselīgām attiecībām un laimīgām ģimenēm. Ģimene ir katras tautas un katra cilvēka nākotne. Tā ir viena no visstabilākajām vērtībām, kas var piešķirt jēgu jebkuram dzīves pārbaudījumam. Pie šīs vērtības mēs pieturamies arī ikdienas darbā, atsakoties veidot jebkāda veida materiālus, kas popularizē azartspēles, vardarbību, abortus, pornogrāfiju, viendzimuma attiecības u.tml.

Mīlestība

Visi esam pieraduši, ka mīlestība asociējas tikai ar divu cilvēku savstarpēju emocionālu pieķeršanos. Tomēr mīlestība ir daudz plašāka, neierobežota. Tā ir universāla, jo mīlēt var visu. Tā vairo labo, ja tiek pareizi novirzīta un nesagaida neko pretī – pret ģimeni un draugiem, līdzcilvēkiem un svešiniekiem, dabu un visu dzīvo apkārt. Mēs mīlam savu darbu un savus klientus.     

Godīgums

Mēs esam pret aplokšņu algām, nodokļu atmazgāšanas shēmām, kukuļiem un pirātisku programmatūru. Mēs esam par veselīgu miegu, nomaksātiem nodokļiem, sociālajām garantijām darbiniekiem un caurspīdīgu sadarbību ar klientiem un partneriem. Neskaitāmas reizes ir pierādījies, ka godīgums atmaksājas ilgtermiņā. Mēs neesam ieinteresēti īstermiņa vilinājumos, bet gan ilgtermiņa stabilitātē un sadarbībā.