par mums

enivo vēsture

Dibināti 2007. gadā kā SIA “Hromets poligrāfija”. Savu darbību uzsākām kā poligrāfijas aģentūra, palīdzot uzņēmumiem realizēt drukas projektus. 2012. gadā sākām specializēties un piedāvāt klientiem arī dažādus digitālos pakalpojumus.

2021. gada 25. maijā veicām ilgi plānoto zīmola un uzņēmuma nosaukuma maiņu un kļuvām par reklāmas aģentūru “enivo”.

Līdzšinējā pieredze ir devusi nenovērtējamu ieguldījumu enivo izaugsmē. No maza uzņēmuma esam izauguši līdz vienam no lielākajiem savas nišas spēlētājiem un apstāties nedomājam. Paldies sakām visiem mūsu klientiem, ka ir ļāvuši mums tiem palīdzēt neskaitāmos mārketinga projektos.

enivo misija

Mūsu misija ir “Radīt sajūsmu”. Radīt sajūsmu katram, kas pie mums vēršas. To panākam ar cilvēcīgu attieksmi un godīgumu, ātru komunikāciju, nepārspējamu servisu un izcilu, klienta prasībām atbilstošu kvalitāti. Vēlamies radīt sajūsmu ne tikai mūsu klientiem, bet arī darbiniekiem un sadarbības partneriem!

“Radīt sajūsmu” – tie nav vienkārši vārdi. Tā ir enerģija, kas caurstrāvo enivo. Tie ir darbinieki, kas izstaro šo enerģiju ar pārliecību un fokusu. Tie ir klienti un sadarbības partneri, kas to sajūt.

Slide
0

realizēti projekti kopš 2007. gada

0.4

vidējā klientu apmierinātība

0

kopējā komandas pieredze nozarē, gados

enivo komanda

Bez darbiniekiem nav uzņēmuma. Bez komandas nav stabilitātes un izaugsmes. Darbiniekus nedefinē tikai pienākumi vai profesija – tie ir dzīvi cilvēki, personības ar savām rakstura īpašībām, interesēm un motivācijām. enivo novērtē savus darbiniekus un dara visu, lai tie būtu apmierināti ar darbu un spētu strādāt komandā. Tikai palīdzot un atbalstot viens otru ir iespējams efektīvi veikt savu darbu un būt gandarītiem par sasniegto rezultātu.

enivo darbinieki vienmēr attīstās un pilnveidojas gan kā savas nozares profesionāļi, gan arī kā indivīdi. Nemitīga personīgā izaugsme ir tā, kas garantē enivo kā uzņēmuma stabilitāti un efektivitāti.

Tavs izdevīgums no sadarbības

Visas priekšrocības uzskaitīt nevaram, jo katram uzņēmumam ir savas prasības un vēlmes attiecībā uz stabila ilgtermiņa sadarbības partnera izvēli. Bet vismaz dažas no tām:

  • Tu vienuviet vari pasūtīt gan dažādu digitālo produktu izstrādi, gan arī drukas materiālus
  • nekur nepazudīsim, jo tirgū darbojamies jau vairāk kā 16 gadus – stabili, droši un 100% legāli
  • enivo darbinieki nemitīgi pilnveido savas prasmes, kā arī strikti ievēro konfidencialitāti
  • Tavi faili ir drošībā, jo vienmēr varam atgriezties pie jebkura Tava iepriekš realizētā projekta