par mums

enivo vēsture

Dibināti kā SIA “Hromets poligrāfija” tālajā 2007. gadā. Savu darbību uzsākām kā poligrāfijas aģentūra, kas nodrošināja visu par un ap druku saistīto. Laikam mainoties un tehnoloģijām attīstoties sākām aptvert un piedāvāt klientiem arī dažādus digitālos pakalpojumus. 2021. gada 25. maijā veicām ilgi plānoto zīmola un uzņēmuma nosaukuma maiņu un kļuvām par “enivo”.

Vairāk kā 15 gadu pieredze enivo ir devusi nenovērtējamu ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē. No maza uzņēmuma esam izauguši līdz vienam no lielākajiem savas nišas spēlētājiem un apstāties nedomājam. Paldies sakām mūsu klientiem, kas ir vadošie savās nozarēs, ka ir ļāvuši mums tiem palīdzēt neskaitāmos mārketinga projektos.

enivo misija

Mūsu misija ir “Radīt sajūsmu”. Radīt sajūsmu katram, kas pie mums vēršas. To panākam ar cilvēcīgu attieksmi un godīgumu, ātru komunikāciju, nepārspējamu servisu un izcilu, klienta prasībām atbilstošu kvalitāti. Vēlamies radīt sajūsmu ne tikai mūsu klientiem, bet arī darbiniekiem un sadarbības partneriem!
“Radīt sajūsmu” – tie nav vienkārši vārdi. Tā ir enerģija, kas caurstrāvo enivo. Tie ir darbinieki, kas izstaro šo enerģiju ar pārliecību un fokusu. Tie ir klienti un sadarbības partneri, kas to sajūt.

Slide
0

realizēti projekti kopš 2007. gada

0.2

vidējā klientu apmierinātība

0

kopējā komandas pieredze nozarē, gados

enivo komanda

Bez darbiniekiem nav uzņēmuma. Bez komandas nav stabilitātes un izaugsmes. Darbiniekus nedefinē tikai pienākumi vai profesija – tie ir dzīvi cilvēki, personības ar savām rakstura īpašībām, interesēm un motivācijām. enivo novērtē savus darbiniekus un dara visu, lai tie būtu apmierināti ar darbu un spētu strādāt komandā. Tikai palīdzot un atbalstot viens otru ir iespējams efektīvi veikt savu darbu un būt gandarītiem par sasniegto rezultātu.

enivo darbinieki vienmēr attīstās un pilnveidojas gan kā savas nozares profesionāļi, gan arī kā indivīdi. Nemitīga personīgā izaugsme ir tā, kas garantē enivo kā uzņēmuma stabilitāti un efektivitāti.

Tavs izdevīgums no sadarbības

Šeit ir daudzas lietas un katram uzņēmumam ir savas prasības un vēlmes attiecībā uz sadarbības partnera izvēli. Dažas no mūsu priekšrocībām:

  • piedāvājam gan digitālo produktu izstrādi, gan arī dažādus drukas materiālus
  • tirgū darbojamies jau vairāk kā 15 gadus, esam stabili, droši, uzticami un 100% legāli
  • katrs darbinieks nemitīgi pilnveido savas prasmes un zināšanas, kā arī specializējas tikai konkrētajā profesijā
  • nekad nedzēšam failus
  • strikti ievērojam konfidencialitāti