audio

 • Ierakstīsim un apstrādāsim Tavam uzņēmumam jebkāda veida audio – balss ieraksts, podkāsts, reklāma, prezentācija u.c.
 • Varam arī apstrādāt Tavus esošos ierakstus – pārrakstīt tekstu, iztulkot, ierunāt, samontēt, piešķirt skaņu efektus.
 • Nepietiek tikai ar audio? Varam izveidot Tavam uzņēmumam arī dažāda veida video saturu – reklāmu, produktu apskatu, apsveikumu, ielūgumu, komerciālo video, u.c.

 

SAZINĀTIES

audio

enivo ierakstu studija

Tavām ērtībām esam ierīkojuši mājas tipa ierakstu studiju, kurā varam realizēt dažādākos tavus video un audio projektus. Lai arī studija ir neliela, iespējas ir plašas:

 • audio reklāmas un balss ieraksti
 • podkāsti, prezentācijas un lekcijas
 • produktu apskati
 • uzrunas, apsveikumi

Vairs nav nepieciešamība pēc komerciālā tipa studijas, lai radītu kvalitatīvu video un audio saturu, galvenais ir darīšana. enivo tev noteikti var palīdzēt, droši sazinies ar mums Tev interesējošajā jautājumā.

 

 • Telpas izmērs: 2,7 x 3,9 m
 • Filmēšanas laukuma izmērs: 2,7 x 1,5 m
 • Maksimālais cilvēku skaits: 2 + 1 operators
 • Izgaismošana: 2 gab. softbox tipa gaismas
 • Video: Full HD vai 4K
 • Audio: Zoom H6 mikrofons ar individuāliem
  skaņu celiņiem
 • Akustika: skaņu absorbējošie paneļi
  un auduma aizkari
 • Iekārtojums: pelēki fona aizkari, stāvlampa
  ar RGB spuldzi, mākslīgais augs (uz grīdas),
  balts galds, 2 krēsli

kas ir skaņas ieraksts?

Skaņa rodas, kas skaņas avots (balss, motors, viļņi jūrā) sāk vibrēt. Vibrāciju enerģija iekustina tuvumā esošās gaisa molekulas, kuras nodod šo enerģiju tālāk citām gaisa molekulām, līdz šī enerģija beidzas. Līdzīgi kā ir, kad ūdenī tiek iemests akmens – radušies viļņi samazinās virzienā prom no akmens. Tāpat skaņa paliek klusāka, kad tā ir tālāk no skaņas avota. Skaņu ieraksta ar mikrofona palīdzību. Mikrofonā esošā diafragma reaģē uz gaisa spiediena izmaiņām un radušās vibrācijas tiek pārvērstas elektriskajā strāvā, kas tiek ierakstīta analogā vai digitālā formātā. Izmantojot dažādas atskaņošanas iekārtas un aprīkojumu (austiņas, skaļruņi), šo ierakstu iespējams atskaņot. Mūsdienās audio un balss ieraksts ir digitāls, kurš pārtop analogs tikai atskaņošanas brīdī.

kas ir skaņas efektu bibliotēka – audiobanka?

Katrs audio projekts sastāv no vairākiem elementiem, ieskaitot dažādus skaņu efektus. Vairumā gadījumu nav reāli šos skaņu efektus izveidot pilnībā no nulles ierobežota laika un budžeta dēļ. Tas arī nav nepieciešams, jo šobrīd ir pieejamas desmitiem audio bibliotēku ar desmitiem tūkstošu dažādu skaņu efektu, kurus arī ir iespējams pielāgot aktuālajam projektam. Vairs nav nepieciešams ieguldīt astronomiskas naudas summas, lai iegūtu profesionāli veidotu video vai audio reklāmu. Kad jauns saturs ir nepieciešams ātri un regulāri, skaņas efektu bibliotēkas izmantošana ir milzīga priekšrocība.    

ierakstu studiju veidi

Atkarībā no projekta veida un lieluma, ierakstu studijas var iedalīt divās kategorijās – komerciālās un mājas.

Komerciālās studijas pārsvarā tiek izmantotas apjomīgu projektu realizēšanā, to galvenās priekšrocības ir – spēja uzņemt lielu cilvēku daudzumu, pieeja dažāda veida profesionālajai aparatūrai, kā arī spēja strādāt 24/7. Komerciālās studijas var iedalīties pēc projekta veida – mūzikas ieraksts, tiešraide, skaņas efekti, balss ieraksts.    

Attīstoties tehnoloģijām, mājas studijas paliek aizvien populārākas un pat nelielā budžetā realizējamas. Lai arī mājas studija aizņem tikai vienu vai divas istabas, tā spēj nodrošināt mūzikas standartiem atbilstošus ierakstus, jo ir ar atbilstošu aprīkojumu un skaņas izolāciju. Mājas ierakstu studija nevar uzņemt daudz cilvēku, tāpēc tā ir populāra individuālu mākslinieku vidū, ieskaitot profesionālos balss ieraksts autorus.

kas ir podkāsts?

Podkāsts ir audio programma (kā radio), bet ar iespēju klausīties jebkurā vietā un laikā. Par cik tas ir tikai audio saturs, to var klausīties automašīnā, sporta zālē, apdarot garlaicīgos ikdienas pienākumus utml. Podkāsta programma parasti sastāvi no vairākiem raidījumiem, kurus vieno kopēja tēma un saturs ir oriģināls. Podkāstam nav ierobežojumu, kādi mēdz būt radio raidījumiem, piemēram:

 • tas var būt gan 1 minūti, gan 3 stundas garš
 • to pārraides biežums var būt neregulārs
 • tas var būt balss ieraksts par jebkuru tēmu
 • to var vadīt gan viena persona, gan vairāku cilvēku grupa

Viena no lielākajām priekšrocībām podkāstiem ir to satura daudzveidība. Mūsdienās var atrast podkāstu gandrīz jebkura cilvēka gaumei par jebkuru interesējošo tēmu. Labprāt palīdzēsim tavam saturam nonākt publiskajā telpā.  

klientu atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.