video filmēšana un video montāža

 • Safilmēsim, iztulkosim, ieskaņosim un samontēsim dažāda veida video materiālus – reklāmas, prezentācijas, lekcijas, apsveikumus, zīmola video.
 • Operatīva komunikācija un ātra un precīza projekta izpilde.
 • Iztulkosim, ierunāsim audio celiņu un pievienosim subtitrus jebkurā valodā.
SAZINĀTIES

video filmēšana un video montāža

video saturs

Līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību, aizvien lielākam cilvēku skaitam ir pieeja gan dažādām viedierīcēm, gan internetam. Šī tendence nākotnē tikai turpinās pieaugt. Cilvēka apziņa ir īpaši jūtīga pret dažādu kustību uztveršanu, un pievērš tām papildu apzinātu uzmanību. Tieši tāpēc aizvien vairāk reklāmas tiek veidotas kustīgas, lai aktivizētu skatītāja uzmanību. Vairums cilvēku dažādus video materiālus skatās vairākas reizes visas dienas garumā.

Video ir pats kustīgākais un ar informāciju bagātākais medijs, kas var būt. Nav brīnums, ka video saturs tīmeklī pieaug ģeometriskā progresijā. Katrā modernā viedierīcē ir labas kvalitātes kamera, ar ko var uzņemt arī video. Katrs cilvēks vēlas būt sadzirdēts, tāpēc aizvien biežāk veido dažāda veida video saturu. Uzņēmumiem, kas izmanto video materiālus sava zīmola reklamēšanai, ir jākonkurē par skatītāja uzmanību pilnīgi ar visu video saturu, kas ir internetā, tai skaitā ar pašu skatītāju veidoto.       

enivo Youtube kanāls – spied šeit

video reklāmas

Video reklāmas var būt dažāda veida, garuma un sarežģītības, bet to galvenā funkcija ir kāda mārketinga mērķa (galvenokārt atpazīstamība, apsvēršana un konversija) sasniegšana. Tāpat kā jebkuras reklāmas izveidei, arī veidojot video reklāmu, ir jāņem vērā dažādi svarīgi faktori, atkarībā no izplatīšanas kanāliem un mērķauditorijas, lai gūtu maksimālu atdevi.

Video saturs ir iesaistošs, tas veicina zīmola atpazīstamību. Neatkarīgi no galvenā video reklāmas mērķa, tajā vienmēr var iekļaut dažādus CTA. Video reklāmu izstrāde ir palikusi tehniski vieglāka un lētāka, kas nozīmē to, ka katrs uzņēmums to var atļauties. Papildu tam, ar video ir viegli dalīties un tas neprasa papildu izmaksas. Tas ir izcils veids kā pastāstīt stāstu un palikt skatītāju atmiņā, izmantojot atbilstošu mūziku, dialogus un filmēšanas leņķus.     

video adaptēšana un montāža

Bieži vien iespējams izstrādāt video reklāmu, kas būtu derīga vairākiem tirgiem vienlaicīgi. Tā vietā, lai katrā valstī filmētu individuālu reklāmu, ir iespējams šo procesu optimizēt. Paša video filmēšana un izstrāde notiktu tikai vienreiz. Pēc tam šo video iztulko, ieskaņo un adaptē tik valodās, cik nepieciešams. Šāda pieeja ir stipri lētāka, nekā katrā valstī veidojot video atsevišķi. Protams ir jāizvērtē, vai šis risinājums būs derīgs konkrētajai reklāmas kampaņai.

Video adaptēšanai un montāžai ir nepieciešams izvēlēties drošu sadarbības partneri, lai nebūtu jāuztraucas par kvalitāti, budžetu, termiņiem un garantijām. Klientam šim procesam ir jābūt maksimāli vienkāršam. Gala rezultātam visās valodās ir jābūt maksimāli līdzīgam ne tikai no video, bet arī audio puses, atšķiroties tikai valodai un, iespējams, dažādiem kultūras elementiem.

video par zīmolu vai uzņēmumu

Šī tipa video iepazīstina skatītāju ar konkrēto zīmolu vai uzņēmumu. To aizmirst ir daudz grūtāk nekā vienkārši lasītu tekstu. Ja tā saturs ir interesants un mērķauditorijai saistošs, pazūd sajūta, ka tiek skatīta reklāma, neatkarīgi no video garuma. Šos video var iedalīt sīkāk:

 • izcelsmes stāsts – par uzņēmuma vai zīmola pirmsākumiem
 • gadījuma izpēte – pastāsta par veiksmīgi realizētiem projektiem
 • izskaidrojošie – sniedz saprotamu ieskatu par piedāvāto produktu vai pakalpojumu
 • animācijas – var veiksmīgāk pasniegt garlaicīgas tēmas
 • produktu video – lietošanas piemērs no reālās dzīves
 • kultūras video – sniedz ieskatu konkrētā zīmola vai uzņēmuma iekšējā kultūrā
 • klientu atsauksmes – īstu klientu pozitīvā pieredze
 • pasākumu video – aktuāli uzņēmumiem, kas regulāri rīko vai piedalās dažādos pasākumos
 • aizkulišu video – sniedz skatītājam ieskatu zīmola vai uzņēmuma “virtuvē”

video ielūgumi un apsveikumi

Vēl tikai nesen katrs no mums rakstīja Ziemassvētku kartiņas, kuras pēc tam izsūtīja visiem ģimenes locekļiem un draugiem. Uzņēmumi darīja līdzīgi ar saviem klientiem, tikai daudz lielākos apjomos. Šodien aizvien lielāku popularitāti iegūst dažādi video apsveikumi, jo tiem ir vairākas priekšrocības:

 • pie lielāka apsveicamo klientu skaita, izveidot video un izsūtīt digitāli ir lētāk, nekā sadrukāt un izsūtīt fiziskas kartiņas pa pastu
 • šis video paliks tīmeklī ļoti ilgu laiku, salīdzinot ar parasto kartiņu, par kuru aizmirsīs pēc pāris nedēļām
 • nav nepieciešams zināt katra klienta fizisko adresi, kas ir palicis īpaši aktuāli kopš tika pieņemts GDPR
 • iespējams aptvert daudz lielāku klientu loku

Apsveikuma video ideju ierobežo tikai iztēle, tas var būt – filmēta vai animēta virtuālā kartiņas, ofisa dekorēšanas video, komandas sveiciens, atskats par pagājušo gadu, īsfilma, darbinieki un viņu sasniegumi, izglītošanas video ar humoru, sociālās atbildības akcija un daudzi citi.   

enivo apsveikumu un ielūgumu paraugi – spied šeit un šeit

prezentācijas un lekcijas

Paātrinoties dzīves ritmam, mēs nevaram būt vienmēr vairākās vietās vienlaicīgi. Pandēmija un distancēšanās ierobežojumi parādīja to, ka mēs veiksmīgi varam veikt daļu komunikācijas attālināti. Tas ļauj ietaupīt tik ļoti svarīgos laika resursus šajā strauji mainīgajā pasaulē. Lai arī pirmais kas nāk prātā, ir dažāda veida sapulces un tikšanās, tās nebūt nav vienīgās aktivitātes kas pārcēlās uz digitālo vidi.

Semināri, prezentācijas un lekcijas aizvien vairāk tiek veidotas digitāli ērtā formātā. Protams, tas nenotika tikai pandēmijas ietekmē, taču pandēmija paātrināja šo pārejas procesu. Tieši šim nolūkam esam izveidojuši savu nelielu studiju, kurā ir iespējams veikt dažāda veida video filmēšanu.   

filmēšana ar dronu

Dronu tehnoloģiju straujā attīstība pavēra plašas iespējas dažādu video uzņemšanai. Pagājuši tie laiki, kad aero video filmēšanai bija nepieciešama specializēts, dārgs transports. Mūsdienās par ļoti pieņemamām cenām var iegūt kinofilmas cienīgus klipus, kurus var izmantot dažādos kanālos.   

Ļoti populāri ir kļuvuši video par zīmoliem un uzņēmumiem, kuros tiek izmantoti ar dronu filmēti materiāli. Tie ļauj gan veidot interesantus, ātrus un dinamiskus video, gan plaša mēroga ainavu portretus. Kādreiz šos video par uzņēmumiem veidoja lielās aģentūras, kurām bija pieejama nepieciešamā, bet dārgā tehnika. Mūsdienās, par daļu no kādreizējās cenas, šos video var kvalitatīvi izstrādāt arī nelielas aģentūras.    

tiešraides

Televīzijai vairs nav monopols uz tiešraidēm. Līdz ar interneta un datu pārraides ātruma attīstību, katra ierīce var translēt tiešraidi internetā un katrs cilvēks tai var pieslēgties. Lai arī ar zināmiem riskiem (konfidenciālas informācijas nejauša atklāšana, nekorekta uzvedība un valoda, neatbilstošs saturs utml.), tiešraides rada daudz autentiskāku sajūtu un iesaistīšanos no auditorijas. Protams, šos video var pēc tam padarīt pieejamus vēlākai skatīšanai, ar vai bez montāžas veikšanas.

Lai veiksmīgi realizētu tiešraidi, ir nepieciešamas zināšanas un aprīkojums, lai izvairītos no neveiklām situācijām. Tiešraidi var organizēt gan speciāli veidotā studijā, gan jebkurā vietā, kur ir pieejams atbilstoša ātruma internets.

klientu atsauksmes

pirms dodies ciemos – sazinies!

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija (ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992,
+371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

Darba dienās no 8.00 līdz 17.00

Adrese: Pērnavas iela 42, Rīga, LV-1009, Latvija
(ērta iebraukšana stāvvietā no Vārnu ielas 22)

Tālrunis: +371 67 278 992, +371 20 159 890

E-pasts: enivo@enivo.eu

raksti mums

  * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.