BUJ

Jā, tieši tā! Tu vari veikt tik daudz labojumus, cik uzskati par nepieciešamu. Galvenais, lai Tu esi apmierināts ar rezultātu.

Jā, tieši tā! Par fiksētu mēneša maksu Tu vari veikt tik pasūtījumus, cik vien vēlies. Nav ierobežots pasūtījumu skaits vai pasūtījuma darba apjoms. Tikai Tu izlemsi, kuru pasūtījumu vēlies saņemt vispirms un kurš varēs nedaudz pagaidīt.

Ļoti vienkārši – tas ir Tavs maksimālais pasūtījumu skaits, pie kuriem mēs strādājam paralēli, nevis rindas kārtībā. Tie ir visi Tavi pasūtījumi, kurus Tu neesi apstiprinājis kā pilnībā pabeigtus – tie atrodas pie mums izstrādē vai arī mēs no Tevis gaidām labojumus. Visi pārējie Tavi pasūtījumi, ja tādi ir, gaida rindā un līdz ko Tu apstiprini kādu atvērto pasūtījumu kā pabeigtu, mēs ķeramies klāt nākamajam rindā esošajam.

Katru Tava pasūtījuma izpildi organizē un kontrolē Tavs personīgais projektu vadītājs, ar kuru Tu varēsi vienoties par katra pasūtījuma ātrāko iespējamo izpildes termiņu.

Vidējais izpildes laiks grafiskā dizaina projektiem ir 24 līdz 72 stundas. Apjomīgākiem darbiem (video izstrāde, katalogu maketēšana utml.) Tavs personīgais projektu vadītājs sazināsies ar Tevi ne vēlāk kā izvēlētā plāna maksimālajā atbildes gaidīšanas laikā, lai precizētu apjomīgāka pasūtījuma detaļas, izpildes soļus un termiņus.      

Jā, visiem izstrādes darbiniekiem ir vismaz 5 (lielākai daļai pat 10+) gadu pieredze savā profesijā.

Lietotāju skaits nav ierobežots. Ierobežojums ir tikai vienlaicīgi atvērtajam pasūtījumu skaitam.

Nekādu problēmu, sazinies ar savu personīgo projektu vadītāju, lai saņemtu individuālo piedāvājumu aktuālajam pakalpojumam. Tā cena tiks aprēķināta individuāli un tā izstrāde tiks veikta neatkarīgi no abonēšanas plāna (turklāt neietekmēs vienlaicīgi atvērto pasūtījumu skaitu).

Katrs abonēšanas plāns ir izstrādāts balstoties uz mūsu vairāk kā 15 gadu pieredzi dažādu reklāmas izstrādes pasūtījumu izpildē, ņemot vērā arī klientu vēlmes un prasības. Ja nezini, kurš plāns Tev būs vispiemērotākais, sazinies ar mums un mēs pastāstīsim, atbildēsim uz visiem jautājumiem un palīdzēsim izvēlēties visatbilstošāko.

Plānā iekļautos pakalpojumus nav iespējams mainīt, bet ir iespējams mainīt pašu plānu, kur šie pakalpojumi ir iekļauti. Ja ir nepieciešams kāds pakalpojums, kas nav iekļauts izvēlētajā plānā, to vienmēr varēsi pasūtīt atsevišķi.

Tas ir iespējams, ja Tavs izvēlētais plāns ir ENTERPRISE un Tu vēlies to papildināt ar citiem pakalpojumiem.

Jā, mēs izveidosim, sakonfigurēsim, izvietosim un vadīsim Tavu reklāmu gan Google, gan Tava uzņēmuma sociālajos tīklos, ja vien izvēlēsies attiecīgo Abonēšanas plānu. Pašu reklāmu izvietošanas budžets nav iekļauts Abonēšanas plānā.

Jā, tas ir iespējams. Taču ja Tu esi noslēdzis līgumu uz 6 vai 12 mēnešiem, būs jāapmaksā līgumsods, ko sastāda puse no plānu starpības līdz perioda beigām.

Abonementu iesaldēt nav iespējams.

Jebkurā mirklī Tu vari veikt pasūtījumu cita uzņēmuma, organizācijas vai fiziskas personas vārdā ārpus Abonēšanas plāna. Abonēšanas plāna ietvaros Tu un Tavi kolēģi varat veikt pasūtījumus tikai Tavam uzņēmumam, t.i. uzņēmumam, kas ir noslēdzis abonēšanas līgumu.

Tava uzņēmuma abonēšanas plāna ietvaros pasūtījumus vari veikt tikai Tu vai Tavi kolēģi, kas strādā Tavā uzņēmumā. Katrai starptautiskā uzņēmuma filiālei ārvalstīs piedāvājam noslēgt viņiem vispiemērotāko abonēšanas plānu.