dizaina tendences 2022

Šis gads solās būt jaudīgs arī dizainā, tādēļ vēlamies padalīties ar aktualitātēm, kas būs šī gada dizaina topā. Radošumam nav robežu, tādēļ arī šogad, ja vēlies izcelties un būt pamanāms – izvēlies kādu modernu dizaina aktualitāti iekļaut savos dizainos.

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un programmatūru iespējām, arvien vairāk dizainā tiks izceltas 3D ilustrācijas un abstrakcijas. Dizainā tās parādās kā eksperimentēšana un attālināšanās no vektorilustrācijām.

Piedāvājot izbēgt no realitātes, šis dizaina trends nodod vēstījumu ar futūristiskas estētikas paņēmieniem un sarežģītiem vizuāļiem, lai cilvēka uztvere paceltos jaunā līmenī.

Pasteļkrāsu pārejas šogad tiks izmantotas visur – prezentācijās, iepakojumu dizainā un daudz kur citur. Pasteļkrāsu pāreja dizaina risinājumu padara dinamiskāku.

Arvien vairāk dizainā tiks izmantotas vienkāršas formas, spēlējoties ar krāsu salikumiem un novietojumu.

Šis trends parādījās jau 2021. gadā, taču tas turpināsies arī šogad, spilgtām krāsām noņemot aso kontrastu, piejaucot melnos vai baltos toņus, tā dizainā radot mierīgāku un pieklusinātāku efektu.

Lai gan psihodēliska rakstura grafiskais dizains raisa haosa sajūtu, apvienojot ar izteiktas formas vai sakārtotiem dizaina elementiem, tas patiesībā veicina abu dizaina virzienu harmonizēšanos.

Joprojām strādā un ir aktuāla formas un objekta attiecība pret balto laukumu, radot tīru un estētiski baudāmu efektu.

Seko dizaina aktualitātēm @enivo.eu