drukāts vai digitāls apsveikums

Gada nogale vienmēr ir visdarbīgākais laiks visos uzņēmumos, viss ir jāpaspēj un obligāti šogad. Gan jāsagādā korporatīvās dāvanas, gan jāsaplāno budžets nākamajam gadam un jāatskatās uz esošajā gadā paveikto. Lai Tev palīdzētu šajā saspringtajā laikā, enivo reklāmas aģentūra ir apkopojusi informāciju, kas palīdzēs Tev izvērtēt, kurš apsveikuma veids Tavam uzņēmumam būs vispiemērotākais šogad.

Digitālie apsveikumi:

  • realizējami ne tikai kā statisks attēls, bet arī kustīga animācija vai pat filmēts video
  • ir ērti, ātri un viegli nosūtāmi neierobežotam klientu lokam
  • ir viegli personalizējami, neatkarīgi no saņēmēju skaita
  • to izstrādes un izsūtīšanas izmaksas bieži vien ir manāmi zemākas nekā drukātajiem apsveikumiem

Drukātie apsveikumi:

  • sniedz personisku pieskārienu. To izveidē tiek ieguldīts laiks, tajos ierakstītais apsveikums ir pārdomāts, īpašs
  • ir taustāmi. Atkarībā no izmantotajiem materiāliem un drukas tehnoloģijām, apsveikumi var būt ļoti interesanti un neatkārtojami
  • to budžets ir atkarīgs no apsveikuma dizaina, drukas tehniskā izpildījuma un saņēmēju skaita (jāņem vērā, ka daļa saņēmēju strādā no mājām)

Ja Tavi klienti ir pieraduši apmeklēt uzņēmumu tā atrašanās vietā, tie vairāk novērtēs drukātos apsveikumus. Ja Tu veic tirdzniecību internetā, tad digitālie apsveikumi būs acīmredzama izvēle, jo tiem ir iespējams pievienot speciālos sezonas piedāvājumus, atlaides vai akcijas. Joprojām neesi pārliecināts, kurš apsveikuma veids Tavam uzņēmumam ir vispiemērotākais? Sazinies ar mums un mēs tev palīdzēsim!

Vēlies foršu apsveikumu saviem klientiem?

Raksti, un mēs Tev tādu izstrādāsim!

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.