kalendāru “izstrādājumus” nepiedāvājam!

sajūta saņemot kalendāra “izstrādājumu”

Kā justos Tavs klients, ja saņemtajā kalendārā viņa vārdadiena būtu ar drukas kļūdu, nepareizajā datumā, vai nebūtu vispār? Kāda būtu sajūta, ja plāni tiek izjaukti tikai tāpēc, ka kalendārā nav atzīmēts, kuras darba dienas tiek pārceltas?

kalendāra “izstrādājums” gada griezumā

Neskaitāmas kļūdas kalendāra maketā. Nepārskatāms un saspiests dizains. Izlocījušās kalendāru pamatnes un caurspīdīgas datumu daļas lapas. Neatbilstoši materiāli, drukas un pēcapstrādes tehnoloģijas. Diemžēl šādi kalendāru izstrādājumi ir pārņēmuši tirgu un ir atrodami ik uz soļa.

kā atšķirt īstu kalendāru no tā “izstrādājuma”?

Jebkura produkta izstrādājums vienmēr būs manāmi lētāks par oriģinālo produktu, jo tajā tiek izmantotas izejvielas mazākā daudzumā (vai vispār to aizstājēji), neatbilstošas ražošanas un pēcapstrādes tehnoloģijas, kā arī dažādu viltību izmantošana, lai apietu laikietilpīgākos korektas ražošanas procesus. Kā neiekrist vājas kalendāra imitācijas lamatās? Esam apkopojuši padomus, kā Tu vari atšķirt īstu kalendāru no tā izstrādājuma:

  • Īsta kalendāra makets būs bez kļūdām. Visas svētku dienas būs atbilstošas likumdošanai, visas jaunās vārda dienas iekļautas, drukas, datumu un numerācijas kļūdas – izķertas
  • Īsta kalendāra dizains būs estētisks, viegli pārskatāms un saprotams. Grafiskā dizaina elementi papildinās viens otru, nevis traucēs
  • Īsta kalendāra pamatne nedeformēsies visu gadu. Sienas kalendārs neveidos vēderu, bet galda kalendārs – Eifeli (būs vien jālido uz Parīzi, lai to apskatītu)

  • Īsts kalendārs nekad nedraudzēsies ar datuma rādītājiem ar gumiju
  • Īsts kalendārs nekad neslēpsies aiz nezināmas izcelsmes materiāliem piedāvājumā
  • Īsts kalendārs pie Tevis vienmēr būs laikā un nekad nekavēs

vienmēr pieprasi kvalitāti!

Kvalitāti vienmēr redz salīdzinājumā, tāpēc nekad nebaidies uzdot jautājumus, prasīt skaidru un caurspīdīgu piedāvājumu, salīdzināt paraugus un tos rūpīgi izvērtēt. Īsts kalendārs Tev palīdzēs, nevis traucēs – tā izstrādei ir jābūt baudāmam, nevis kaitinošam procesam.  

Pasūti kalendārus jau tagad!

    * Obligāti aizpildāmie lauki. Piespiežot pogu “Sūtīt” Tu piekrīti savu personas datu nodošanai un apstrādei SIA “enivo”.